مصاحبه لاتاری

افراد زیادی این سؤال را دارند که در مصاحبه لاتاری چه سوالاتی پرسیده می‌شود. اشخاص برای رفتن به مصاحبه استرس این را دارد که چه جوابی به سؤالات بدهند. پیشنهاد می‌کنیم به سؤالات در کمال صداقت پاسخ دهید تا به مشکلات احتمالی بر نخورید. در مصاحبه قرار نیست از شما بازجویی نمایند و تنها چند سؤال ساده از شما پرسیده می‌شود. افرادی هستند که از قبل جواب سؤالات را آماده می‌کنند که این کار الزامی ندارد.

 

اولویت اول برای مصاحبه حفظ آرامش می‌باشد

معمولاً بعضی افراد در این مصاحبه به اوج هیجان خود می‌رسند. اصلاً جای هیچ نیست چون سؤالاتی پرسیده می‌شود بسیار آسان و تعداد محدودی دارد. مدت زمانی از شما سؤال می‌شود بسیار کوتاه می‌باشد.

مصاحبه‌های سفارت اغلب در چند مرحله کوتاه انجام می‌شود. تعداد این مراحل به طور متوسط 2 الی 3 مرحله می‌باشد.

در مراحل اولیه باید یک سری مدارک اولیه ارائه دهید. این مراحل شامل پاسپورت و مدارک تولد و … می‌باشد. در این مرحله باید شما مبلغ 330 دلار باید پرداخت کنید تا بقیه مراحل اداری به جریان بیافتد.

پس انجام مراحل اداری باید منظر شوید تا شما را برای مصاحبه احضار نمایند.

قبل از ورود شما برای مصاحبه واحد CO مدارک شما را بررسی خواهد نمود. در صورت داشتن نواقص در اطلاعات از شما مدارک بیشتری تقاضا می‌نماید.

سوالات مربوطه که توسط آفیسر (مصاحبه کننده ) پرسیده می شود 

  1. مشخصات محل هایی که تحصیلات خود را گذرانده اید. که معمولاً آخرین جایی که تحصیل نمودید ؟
  2. اطلاعات در مورد حرفه و کسب و کارتان پرسیده می‌شود؟
  3. قصد دارید در کدام یک از ایالات آمریکا سفر نمایید؟
  4. با چه کسانی قصد مهاجرت به آمریکا دارید؟
  5. رابطه شما با اشخاصی که می خواهید با آن‌ها مهاجرت نمایید؟

مواردی که ذکر شده اغلب به طور سطحی سؤال می‌کنند و در عمق آن خیلی فرو می‌روند. در صورتی که ازدواج نمودید شاید سوالاتی در این ارتباط از شما پرسیده شود.

در نهایت  هر چه قدر به سوالات واقعی تر و صادقانه تر پاسخ داده شود می توانید سریع تر ویزای خود را دریافت کنید و از مشکلات احتمالی پیشگیری نمایید.

  • لازم به ذکر است در صورتی که سوال یا ابهامی در مورد سوالات مصاحبه لاتاری آمریکا دارید می‌توانید با مجموعه کارت سبز در ارتباط باشید تا مشاوران مجموعه راهنمایی های لازم را خدمتتان ارائه دهند

شماره تلگرام و واتساپ:
09391324467

شماره تماس شرکت:
02146084485

کانال اطلاع رسانی تلگرام 👇👇
cartesabz@

📌 پیج اینستاگرام:
‏instagram.com/cartesabz

 

❇️ با کارت سبز همراه باشید.