مدارک برندگان لاتاری

برندگان لاتاری می بایست مدارک اطلاعات هویتی، پزشکی، مالی و سوابق تحصیلی و شغلی خود را مهیا و در زمان مصاحبه در سفارت ارائه دهند. تهیه این مدارک اهمیت بسیار بالایی دارد و هر گونه نقصی در پرونده، باعث به تعویق افتادن پروسه در سفارت میشود. حتی ممکن است افراد بعلت عدم وجود زمان کافی جهت تهیه مجدد این مدارک، از دریافت ویزا باز بمانند.

 

پاسپورت

هر فرد برنده و کلیه افراد زیر مجموعه کیس او چه نوزاد و چه بزرگسال باید حتماً پاسپورت جداگانه داشته باشد و در روز مصاحبه تحویل سفارت دهد. هر پاسپورت باید حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد.

شناسنامه

اصل، کپی و ترجمه تمامی صفحات شناسنامه های اعضا بایستی تهیه و تحویل سفارت شود.

سند ازدواج، گواهی طلاق یا فوت همسر

اصل، کپی و ترجمه تمامی صفحات سند ازدواج افراد متاهل، گواهی طلاق افراد مطلقه و گواهی فوت همسر باید در زمان مصاحبه ارائه شود.

مدارک تحصیلی یا گواهی شغلی

برنده اصلی لاتاری بایستی مدرک تحصیلی حداقل دیپلم و یا به بالا را در سفارت ارائه دهد. در صورت نداشتن تحصیلات کافی، بایستی دو سال سابقه کار طی 5 سال گذشته که نیاز به حداقل دو سال آموزش و یا تجربه دارد ارائه دهد.

کارت پایان خدمت سربازی

سربازی در ایران شرایط خاص خود را دارد و برای ارائه آن ملاحظات مهمی وجود دارد.

نتایج آزمایشات پزشکی

سفارت برای تمامی افراد حاضر جهت انجام مصاحبه، نیاز به تایید مدارک پزشکی توسط پزشک معتمد سفارت (Panel Physician) دارد.

اسپانسر

هدف از این کار اثبات توان مالی متقاضی جهت زندگی در آمریکا میباشد تا از Public Charge یا اصطلاحاً وابسته به دولت شدن جلوگیری شود.

گواهی تمکن مالی

از مهمترین مدارکی که برندگان لاتاری بایستی به همراه سایر مدارک به سفارت ارائه دهند،گواهی تمکن مالی است. اثبات تمکن یا توان مالی به روش های زیر ممکن است:

موجودی حساب شخصی برنده لاتاری

سند ملکی به نام یا همراه برنده لاتاری

 

 

نکته:به خاطر داشته باشید که عدم ارائه صحیح هر یک از مدارک فوق ممکن است کیس برنده لاتاری را با بحران جدی مواجه کرده و او را از دریافت ویزا باز دارد.

 

در صورت نیاز به مشاوره و بهره مندی از خدمات تخصصی ما در زمینه تکمیل فرم ها و تهیه مدارک از یکی از روش های زیر با ما مجموعه کارت سبز در ارتباط باشید 

شماره تلگرام و واتساپ:
09391324467

شماره تماس شرکت:
02146084485

کانال اطلاع رسانی تلگرام 👇👇
cartesabz@

📌 پیج اینستاگرام:
‏instagram.com/cartesabz

 

❇️ با کارت سبز همراه باشید.