ساخت یک رزومه شغلی جذاب می تواند مهمترین قدم برای گرفتن یک موقعیت شغلی باشد. برای بیشتر افراد، نوشتن رزومه خوب، سخت است و به زمان نیاز دارد. و بدترین قسمت آن زمانی است که شما در نهایت فکر می کنید که رزومه خوبی نوشته اید ولی هنوز به مصاحبه دعوت نشده اید. شاید برای هر کدام از ما اتفاق افتاده باشد که قصد داشته باشیم در یک شرکت یا کارگاه شغلی خوب که کاملا مطابق با خواسته ها و ایده آل هایمان است استخدام شویم و آنها از ما درخواست یک رزومه شغلی کردند. معمولا افراد برای نوشتن رزومه دچار سردرگمی های زیادی می شوند و نمی دانند دقیقا چه مطالبی را باید در رزومه خود بنویسند و از نوشتن چه چیزهایی باید پرهیز نمایند. حال تصور کنید بخواهید برای گرفتن یک پست در یک شرکت داخلی بین المللی و یا خارجی اقدام نمایید مسلما باید رزومه شما به زبان انگلیسی باشد.

رزومه کاری به زبان انگلیسی ، نوشته‌ای است شامل خلاصه‌ای از سوابق شغلی، تجربه های حرفه‌ای، مدارک تحصیلی، مهارت‌ها، استعدادها، مدارک حرفه‌ای ، پژوهش ها و دستاوردهای شخصی که برای ارائه به کارفرمایان شرکت ها و سفارت ها و دانشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. به عبارت دیگر رزومه کاری به زبان انگلیسی از ما یک تصویر ذهنی‌ به خواننده می دهد. حال این سوال پیش می آید که چگونه باید یک رزومه حرفه ای انگلیسی بنویسیم و چه چیزهایی باید در رزومه نوشته شود؟

نوشتن یک رزومه انگلیسی مطابق با استانداردهای جهانی حتی برای افرادی که از دانش زبانی خوبی برخوردارند هم سخت است چه برسد به افرادی که زبانشان زیاد قوی نیست. بنابراین مجموعه کارت سبز با استفاده از کارشناسان مجرب در این زمینه در حال خدمت رسانی به این قبیل از افراد است.

کارشناسان مجرب مجموعه کارت سبز با راهنمایی و مشاوره شما در این زمینه همراه شما خواهند بود.