نتیجه لاتاری 17 خرداد 99 (6 June 2020) ساعت 20:30 به وقت تهران اعلام شده است و بوسیله رسید آن میتوان نتیجه را چک نمود.

لذا ثبت نام کنندگان لاتاری جهت اطلاع و بررسی نتایج ثبت نام های لاتاری از تاریخ فوق می توانند جهت آگاهی از نتایج ثبت نام اقدام نمایند.

لازم به ذکر است نتایج به مدت 1 سال جهت مشاهده در دسترس می باشد.

مشاهده نتایج لاتاری در لینک زیر:

https://www.cartesabz.net/register/status-check.php

لازم به ذکر است نتایج سال گذشته نیز کماکان در دسترس می باشد.

 

 

آموزش مشاهده نتایج لاتاری

جهت اطلاع از نتایج لاتاری گرین کارت DV-2021 داشتن Confirmation Number که در زمان ثبت نام دریافت کرده اید ضروری می باشد. کد رهگیری یا کانفرمیشن نامبر یک کد ۱۶ رقمی بوده و برای افرادی که در لاتاری دوره گذشته (که سال پیش ثبت نام کرده اند) شرکت کرده اند با عدد 2021 شروع میشود.

همانطوریکه در تصویر زیر مشاهده میکنید، بایستی در قسمت اول Confirmation Number، در قسمت دوم فقط نام خانوادگی، در قسمت سوم سال تولد خود را به میلادی نوشته و در قسمت چهارم نوشته های داخل تصویر را وارد نموده دکمه Submitt را فشار دهید.

برای مشاهده نتایج لاتاری به آدرس زیر مراجعه نمایید.
http://www.dvlottery.state.gov/ESC

در صورتیکه کانفرمیشن نامبر خود را فراموش یا گم کرده اید، روی گزینه Forgot Confirmation Number کلیک کنید و اطلاعات خود را وارد نمایید تا کانفرمیشن نامبر شما بازیابی گردد. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر به صفحه مربوط به فراموشی کانفرمیشن نامبر مراجعه نمایید و دستورالعمل را با دقت مطالعه نمایید.

افرادی که ثبت نام خود را تکمیل کرده اند در آخرین ایمیلی که از طرف لاتاری دریافت کرده اند اطلاعاتی نظیر نام خانوادگی، سال تولد و شماره تاییدیه یا رهگیری (Confirmation Number) ارسال شده است که به همراه همان ایمیل نحوه بررسی قبولی یا عدم قبولی اعلام شده است.

اطلاع از قبولی در لاتاری:

در صورت قبولی در لاتاری، نامه ای مشابه نامه زیر در صفحه ظاهر خواهد شد. این نامه به صورت اینترنتی صادر شده و دارای مشخصات انحصاری و اختصاصی زیر میباشد:

 1. بارکد اختصاصی برنده لاتاری
 2. اطلاعات ثبت شده متقاضی در هنگام ثبت نام مانند نام و نام خانوادگی و آدرس
 3. کیس نامبر انحصاری فرد برنده شده
 4. محل مصاحبه که در سفارت ایالات متحده در “آنکارا”، “ابوظبی” و یا “ایروان” می باشد.

نمونه ای واقعی از “نامه قبولی” که سال گذشته یکی از برندگان این مرکز دریافت نموده است.

نامه قبولی لاتاری

در صورت عدم قبولی در لاتاری:

Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.

Please verify that you have entered all information correctly. You may re-check the Entry status by clicking on the ESC Home Page link below.

امیدواریم شما هم یکی از برندگان خوش شانس امسال باشید.

همانطور که پیشتر گفته شد، نزدیک به ۱۰۰ هزار فرم در نتایج اولیه لاتاری پذیرفته شده اند که از این تعداد در نهایت تنها ۵۵,۰۰۰ فرم موفق به دریافت ویزا خواهند شد. طبعاً برندگان ایرانی نیز از این قاعده مستثنا نیستند و تنها ۷% مجموع فرم های پذیرفته شده از هر کشور، قادر به دریافت ویزا خواهند بود که در واقع مجموعاً ۳,۵۰۰ فرم میباشند. بنابراین اولویت با افرادیست که فرم ها و مدارک خود را درست و بموقع تهیه و ارسال نمایند.
*** نکات مهم ***

لاتاری 2020 آمریکا در تاریخ 1 آذر 1396 به پایان رسید و نمایش نتایج در ساعت 12 ظهر به وقت شهر واشنگتن (ساعت 20:30 به وقت تهران) روز سه شنبه 25 اردیبهشت 1397 (15 می 2018) آغاز شد و تا حدود 1 سال (30 سپتامبر 2020) میتوان در خصوص چک کردن به لینک راهنمای اعلام نتایج لاتاری گرین کارت امریکا مراجعه و از این راهنما برای چک کردن نتایج لاتاری خود استفاده کنید، همچنین نتایج سال گذشته یعنی جواب گرین کارت 2018 نیز کماکان قابل دسترس می باشد

امیدواریم شما بازدیدکنندگان سایت کارت سبز جزء برنده های گرین کارت لاتاری 2020 باشید.

برای جستجو پس از ساعت و تاریخ فوق، روی لینک زیر کلیک نمایید :

اعلام نتایج لاتاری

* نــکــات اصلی و مـهـم:

1- لطفاً اطلاعات و مشکلات نمایش ندادن نتیجه را در بخش زیر با دقت بخوانید.

2- وزارت امور خارجه امریکا به هیچ شخصی جهت اطلاع رسانی برنده شدن در قرعه کشی لاتاری، ایمیل، نامه پستی، تماس تلفنی یا موبایلی، تلگرام یا پیامک و … نمیزند.

3- مشاهده نتایج لاتاری کاملاً رایگان و مجانی می باشد، لذا از پرداخت وجه به افراد سودجو با بهانه های (مشاهده دقیق، استعلام رسمی و …) خودداری فرمایید.

4- جهت مطلع شدن از نتیجه قرعه کشی و وضعیت فرد ، تنها راه ، مراجعه به لینک بالا و چک نمودن وضعیت توسط اطلاعات فردی همان شخص می باشد.

5- قرعه کشی فقط یکبار انجام شده و اگر شما برنده شده باشید مشخص می شود و اینطور نیست که مجدد قرعه کشی صورت گیرد.

آموزش مشاهده جواب لاتاری:

پس از کلیک بر روی لینک فوق صفحه ای باز می شود که عبارت Continue در آن قرار دارد، روی آن کلیک نمایید، در صفحه بعد اطلاعات شما شامل موارد زیر خواسته می شود

1. Confirmation Number: در این بخش کد تاییدیه ثبت نام را به صورت کامل وارد نمایید (این کد 16 کاراکتر بوده و با عدد 2020 شروع می شود، حتماً با حروف بزرگ تایپ نمایید) مثال: 20205MOUNJIWZ1JJ

2. Last/Family Name: در این بخش روی گزینه اول کلیک نموده و فقط نام خانوادگی خود را وارد نمایید (دقیقاً مطابق با حروفی که زمان ثبت نام وارد نموده اید و فقط با حروف بزرگ) مثال: ZANGANEH

3. Year of Birth: در این بخش سال تولد را به میلادی وارد نمایید (دقیقاً مطابق با سال 4 رقمی که زمان ثبت نام وارد نموده اید) مثال: 1987

4. Authentication: در این بخش کد نمایش داده شده درون عکس را در کادر خالی وارد نمایید.

سپس برای نمایش نتیجه روی گزینه Submit کلیک نمایید.

پس از کلیک بر روی این گزینه یکی از پیام های زیر نمایش  داده می شود :

پیام اشتباه وارد نمودن اطلاعات:

The information entered is not valid. Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth
to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page.

Several characters are often confused:
0 = zero, O = letter ‘O’, 1 = one, I = letter ‘I’ (like ‘Ice’), 6 = six, G = letter ‘G’, 8 = eight, B = letter ‘B’

پیام برنده نشدن در لاتاری:

Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.

و

در صورت برنده شدن کاملا متوجه خواهید شد!

به این صورت که تاریخ و محل مصاحبه با اطلاعات در شکل نامه ای ویژه نمایش داده میشود.

همونطور که عرض شد اگر شما در قرعه کشی لاتاری انتخاب شده باشید، در سایت به شما نامه ای نشون داده میشه حاوی مشخصات خودتون،
اما مهمترین قسمت اون نامه لینکی هست که به شما داده شده جهت اطلاع از “مراحل منتخبین لاتاری” و بقیه کارهایی که باید انجام بدید که در زیر قید خواهد شد.
لینک راهنمایی منتخبین لاتاری در سایت وزارت امور خارجه ایالات متحده امریکا : http://www.dvselectee.state.gov

فراموشی Confirmation Number:

اگر شما کد تاییدیه ثبت نام، همان کد که پس از تکمیل نمودن ثبت نام به شما اعلام نمود را فراموش یا گم نموده اید، جای نگرانی نیست

در صفحه مشاهده نتایج زیر گزینه شماره 1 یعنی Confirmation Number عبارتی با عنوان Forgot Confirmation Number وجود دارد، روی آن کلیک نمایید

فرمی برای شما باز می شود که می بایست اطلاعات آنرا به دقت تکمیل نمایید:

1. Diversity Visa Lottery Program Year:: سال لاتاری، عدد 2020 را انتخاب کنید (لاتاری 2020 آخرین لاتاری می باشد که مربوط به سال 1397 است).

2. Name: شامل نام و نام خانوادگی شماست، Last/Family Name: نام خانوادگی و First Name نام کوچک (دقت نمایید میبایست دقیقا همان اطلاعات ثبت نام به همان شکل را با حروف بزرگ تایپ نمایید)

گزینه Middle Name (اسم میانه) در اسم و فامیل ایرانی ها وجود ندارد که می بایست تیک No middle name را بزنید.

3. Date of Birth: تاریخ تولد میلادی شما می باشد، Day روز Month ماه Year سال (4 رقمی)

4. Email Address: آدرس ایمیلی که زمان ثبت نام وارد کرده اید را در این بخش تایپ نمایید.

5. Authentication: در این بخش کد نمایش داده شده درون عکس را در کادر خالی وارد نمایید.

سپس برای نمایش نتیجه روی گزینه Submit کلیک نمایید.

مشکلات عدم نمایش نتیجه:

با توجه به انبوه سوالها از سایت کارت سبز ذکر چند نکته در این خصوص را لازم دانستیم :

1- بسیاری از افراد در هنگام ثبت نام،  نام و نام خانوادگی را جا به جا در فرم پر کرده اند و حالا در نمایش نتیجه به جای نام خانوادگی در بخش مربوطه می بایست نام خود را وارد کنند.

2- در بخش کد تاییدیه و نام خانوادگی حتما می بایست مقادیر را با حروف بزرگ تایپ نمایید و در بخش تولد، فقط سال تولد را به میلادی (همان سالی که در فرم پر کرده اید وارد نمایید)

3- مدت زمان تایپ نمودن اطلاعات کوتاه است، اگر پیغام session timed out دریافت میکنید، حتماً صفحه اینترنت را بسته و مجدد وارد شوید.

4- اگر کد تاییدیه ثبت نام را نیز گم کرده اید، در بخش فراموشی کد تاییدیه (Forgot Confirmation Number) تمام اطلاعات مطابق با توضیح بخش بالا میبایست صورت گیرد، دقت نمایید که بخش ایمیل نیز حتماً باید پر شود (همان ایمیل که زمان ثبت نام وارد نموده اید)

5- اما یک مورد بسیار مهم که در بین کاربران دیده ایم، کد تاییدیه تقلبی می باشد، بعضی ها در زمان ثبت نام به مرکزی غیر معتبر (کافی نت یا شخصی بی تجربه) مراجعه نموده اند، که این افراد صرفاً یک کد تاییدیه تقلبی در اختیار متقاضی قرار داده اند. همچنین برخی از افراد نیز در زمان ثبت نام وارد صفحات تقلبی (غیر صفحه رسمی لاتاری) شده اند و پس از ثبت نام کدی بی اعتبار دریافت نموده اند (بعضاً مشاهده شده این کدهای تقلبی در صفحه ای پرینت شده با لوگوی لاتاری در اختیار متقاضیان قرار گرفته است). به طبع از این کدهای نامعتبر لاتاری نمی توان برای مشاهده نتیجه لاتاری استفاده نمود.

لاتاری گرین کارت آمریکا چیست؟

گرین کارت ویزای اقامت دائم در آمریکاست. دارنده گرین کارت میتواند آزادانه در این کشور زندگی، کار و تحصیل کند. یک فرد ایرانی پس از دریافت گرین کارت میتواند تحت شرایط افراد دارای اقامت، بدون هیچ مشکلی به ایران سفر کند و با همان کارت به آمریکا بازگردد. همانطور که پیشتر گفته شد، گرین کارت به مثابه ویزای دائم برای هر فرد جهت ورود به خاک آمریکا میباشد.

دولت آمریکا هر ساله از طریق قرعه کشی به 55,000 نفر از سرتاسر جهان گرین کارت اعطا میکند. هر ساله لیستی از کشورهایی که اتباعشان مجاز به شرکت در لاتاری هستند از سوی اداره مهاجرت آمریکا اعلام میشوند. کشور ما ایران نیز تا به امسال جزو کشورهای مجاز بوده است.

معیار اینکه اتباع چه کشورهایی میتوانند در لاتاری شرکت کنند و چه کشورهایی نمیتوانند، بستگی به تعداد مهاجران آن کشور در ایالات متحده دارد. برای مثال اتباع کشورهای چین، کانادا، هندوستان، فیلیپین، برزیل و چند کشور دیگر اجازه شرکت در این قرعه کشی را ندارند، چرا که با توجه به اینکه آمریکا یک کشور مهاجر پذیر است، تعداد بسیار زیادی از اتباع این کشورها هر ساله از طرق دیگر به آمریکا مهاجرت میکنند. به واقع این لاتاری فرصتی برای کشورهایی است که هر ساله مهاجر کمتری به این کشور گسیل میدارند، تا از این طریق بتوانند موازنه ای بین نژاد و جمعیت مهاجران بوجود آورند. به همین دلیل این برنامه Diversity Visa Lottery (قرعه کشی ویزای گونه گونی) نام گرفته است.

مزایای داشتن گرین کارت آمریکا :

گرین کارت به مانند ویزایی مادام العمر برای شما تلقی خواهد شد. به شما فرصت اقامت و کار دائمی در آمریکا خواهد داد. بعد از این که 5 سال از اقامت شما در آمریکا گذشت، قادر خواهید بود برای دریافت شهروندی (Citizenship) آمریکا اقدام نمایید. در همان حین مانند هر فرد دیگر، میتوانید کار کنید، کودکان خود را به مدرسه بفرستید، خانه بخرید و هر آنچه که یک شهروند آمریکایی اجازه انجام آنرا خواهد داشت، به جز حق رای داشته باشید.

ghjhvd

53 پاسخ
 1. مجید
  مجید گفته:

  اینکه یه سایت به نام * میگه ۲۳۲ قبولی داشته بین ثبت نام کنندگانش واقعا درست مگه چند نفر برنده میشن از ایران که حالا فقط ۲۳۲ از این سایت باشه!؟

  پاسخ
  • روابط عمومی کارت سبز
   روابط عمومی کارت سبز گفته:

   از کل افرادی که ثبت نام رو انجام میدن داخل ایران 4500 نفر برنده امکان قبول شدن دارند حالا بستگی به تعداد افرادی که تو سایت،خودشون،کافی نت و …. ثبت نام می کنند دارد البته در صورتی که عدد اعلام شده واقعی باشد !

   پاسخ
 2. فرشته
  فرشته گفته:

  سلام من اطلاعاتم رو صحیح وارد میکنم ولی همش پیغام میده اطلاعات اشتباهه چکار کنم?

  پاسخ
   • علي
    علي گفته:

    براي من اين پيغام مياد يعني جي ؟
    Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.

    Please verify that you have entered all information correctly. You may re-check the Entry status by clicking on the ESC Home Page link below.

    پاسخ
 3. ali
  ali گفته:

  من اطلاعات رو درست وارد میکنم ولی بازم خطا میده
  چکار باید بکنم؟

  پاسخ
 4. رضا
  رضا گفته:

  سلام.من موقع وارده کردن اطلاعات با این پیام مواجه میشم.مشکل چیه؟

  Warning:The information entered is not valid.

  Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page, including punctuation.

  Several characters are often confused:
  0 = zero, O = letter ‘O’, 1 = one, I = letter ‘I’ (like ‘Ice’), 5 = five, S = letter ‘S’, 6 = six, G = letter ‘G’, 8 = eight, B = letter ‘B’

  پاسخ
 5. ستایش
  ستایش گفته:

  سلام خسته نباشید
  من برای سال 2021 ثبت نام کردم اگر الان برای سال 2022 هم ثبت نام کنم مشکلی پیش میاد؟

  پاسخ
 6. علی
  علی گفته:

  سلام من سال ۲۰۱۹ ثبت نام کردم ایا نتیجه امسال اعلان میشود یا نه؟
  با تشکر

  پاسخ
 7. محمد
  محمد گفته:

  سلام من درزمان ثبت نام ایمیلی دادم که الان دردسترسم نیست آیامشکل سازخواهدشد؟

  پاسخ
 8. مرداس
  مرداس گفته:

  سلام.من برگه ثبت ناممو گم کردم.میخاستم بدونم واسه مشاهده نتیجه لاتاری باید چیکار کنم؟ایملمم ندارم

  پاسخ
  • hossini_06541
   hossini_06541 گفته:

   سلام
   خودتون ثبت نام انجام داید یا مجموعه ما براتون ثبت نام انجام داده؟

   پاسخ
 9. احمدرضا
  احمدرضا گفته:

  من ۱۸ سالمه ثبت نام کردم و موقع ثبت نام زدم ذدیپلم حالا اگر اسمم در بیاد و من نتونسته باشم دیپلم بگیرم تکلیفم چیع

  پاسخ
  • hossini_06541
   hossini_06541 گفته:

   داشتن حداقل دیپلم یا 12 سال سابقه تحصیل و یا داشتن حداقل 2 سال سابقه کاری الزامی می باشد

   پاسخ
 10. حسین اقا
  حسین اقا گفته:

  سلام موقعی که ثبت نام کردم کدبهم دادو نوشت با موفقیت ثبت شدولی ایمیلی برام.نیومده و کدی که بهم داده با 2019شروع میشه
  در صورتی که خودش نوشته باید کدت اولش2020باشه
  یعنی اشتباه ثبت نام کردم؟؟
  ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ
  • hossini_06541
   hossini_06541 گفته:

   سلام وقت بخیر
   چه شخصی براتون ثبت نام کردند
   چون کد دریافت شده بابت ثبت نام باید برای همون سال باشه ینی اگه شما 2020 ثبت نام کردید اول کد هم باید با 2020 شروع بشه

   پاسخ
   • حسین اقا
    حسین اقا گفته:

    سلام خودم ثبت نام کردم شب اخرولی کدی که بهم داد202194……این جوری شروع میشه
    و هیچ ایمیل تایید هم برام نیومد😵

    پاسخ
    • hossini_06541
     hossini_06541 گفته:

     سلام
     زمانی که ثبت نام تکمیل بشه یه فایل pdf ایجاد میشه که اون سندی برای پیگیری شماست

     پاسخ
 11. امداد باتری
  امداد باتری گفته:

  سلام ببخشید واسه امسال تا کی وقت دارم ثبت نام کنیم

  پاسخ
  • hossini_06541
   hossini_06541 گفته:

   سلام در حال حاضر رزرو ثبت نام 2022 داخل سایت انجام میشه و تا شهریور ماه هم فرصت دارید
   ولی هرچقدر زودتر ثبت نامتون داخل سایت کارت سبز تکمیل بشه تو الویت بیشتری قرار می گیرید و فرمتون زودتر تکمیل میشه و آماده ثبت نام میشه

   پاسخ
 12. مهرداد
  مهرداد گفته:

  سلام صبح شما بخیر و تشکر برای توضیحات کامل, آیا مدارک ترجمه و ارایه شده پس از عدم دریافت ویزا در مصاحبه لاتاری ۲۰۲۰ در سفارت محل مصاحبه نگهداشته می شود ؟ اگر جواب منفی است ایا می توان به تجدیدنظر و دریافت ویزای آمریکا امیدوار بود ؟ با سپاس

  پاسخ
  • روابط عمومی کارت سبز
   روابط عمومی کارت سبز گفته:

   مدارکی که تحویل میدین پس از اتمام تحویل داده میشود

   پاسخ
 13. صادق
  صادق گفته:

  سلام من در سال 1398 در لاتاری ثبت نام کردم اگر از تاریخ اعلام نتایج آن اطلاع دارید لطفا به شماره 090*********** اس ام اس بفرمایید . ممنونم

  پاسخ
  • روابط عمومی کارت سبز
   روابط عمومی کارت سبز گفته:

   اعلام نتایج ثبت نام لاتاری 1398 نیمه دوم به بعد اردیبهشت 1399 اعلام میشود

   پاسخ
 14. ساناز
  ساناز گفته:

  سلام
  من ثبت نامو شزوع کردم صفحه اول ک پر میشه countinue میزنم نمیره ب صفحه بعد و میگه سایت خراب است.لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
 15. افشین صفرپور
  افشین صفرپور گفته:

  سلام. من شماره پاسپورتمو بدون حرف اول وارد کردم. فکر کردم فقط شماره جزو شماره پاسپورتمه. آیا مشکلی پیش میاد یا بعد از نتایج قابل اصلاح میباشد. ممنون از سایت خوب شما.

  پاسخ
 16. ثمینا
  ثمینا گفته:

  سلام
  من در ثبت نام لاتاری ایمیلم اشتباه ثبت شده در صورت برنده شدن مشکلی پیش میاد یا از طریق مکاتبه میشه ویرایش کرد

  پاسخ
 17. Reza
  Reza گفته:

  با سلام
  ایا در زمان ثبت نام اولیه بعد از این که رمز را دریافت کردیم
  میتوانیم مشخصات و عکس خود را نگاه کنیم؟

  پاسخ
   • ثمینا
    ثمینا گفته:

    سلام
    من در ثبت نام لاتاری ایمیلم اشتباه ثبت شده در صورت برنده شدن مشکلی پیش میاد یا از طریق مکاتبه میشه ویرایش کرد

    پاسخ
 18. ایلا
  ایلا گفته:

  سلام
  برای قسمت ادرس محل سکونت
  شهرستانی که من توش زندگی میکنم خانه ها پلاک ندارن
  و چجوری باید ادرس رو نوشت؟
  خونه ی من بلوار ۲۴ آذر کوچه ی نرگس ۸
  و توی کوچه اولین منزل سمت چپ ( اینو هم باید بنویسم؟)
  ممنون

  پاسخ
 19. نگین
  نگین گفته:

  سلام 
  من دفاع ارشدمو انجام دادم ولی کارای فارغ التحصیلیمو نه حدود دو ماه اینده ب طور ۱۰۰ درصدمدرکم دستم میرسه برای ثبت نام در لاتاری باید مدرک ارشدمو بنویسم یا لیسانس؟ممنون میشم جواب بدیدن 

  پاسخ
 20. کیوان
  کیوان گفته:

  با سلام آیا در دو سه سال اخیر و پس از تصویب قانون برای مهاجرت به آمریکا در خصوص چند کشور از جمله ایران، تا کنون فردی موفق شده است مراحل مصاحبه، معاینه پزشکی و … را با موفقیت پشت سر گذارد و گرین کارت دریافت نماید

  پاسخ
 21. zahra
  zahra گفته:

  سلام
  سوالی داشتم
  من متاهلم و نمیخواهم در فرم ثبت نام مشخصات همسرمو وارد کنم چون قراره تا چند ماه دیگه جدا بشیم.
  ایا مشکلی بوجود میاد؟
  ممنون میشم راهنمایی جامع کنید

  پاسخ
  • روابط عمومی کارت سبز
   روابط عمومی کارت سبز گفته:

   در لحظه پر کردن فرم باید اطلاعات صحیح باشد
   اگر برنده شدید میتوانید خودتان فقط مهاجرت کنید

   پاسخ
  • ایوب
   ایوب گفته:

   سلام منم ثبت نام کردم دنبال یه خانمی میگردم که باهاش ازدواج صوری که بتونم هزینه رفتنم رو دربیارم شما مایلین؟؟

   پاسخ
 22. عسل
  عسل گفته:

  من هم برای خودم هم برای برادرم را نوشتم امشب کی جوابش میاد؟؟؟؟؟

  پاسخ
  • کارت سبز
   کارت سبز گفته:

   اگر منظور شما پیش ثبت نام است، منتظر تماس کارشناسان ما باشید

   پاسخ
 23. مهدی
  مهدی گفته:

  سلام
  من هم درچک کردن نتیجه لوتوری مشکل دارم و دایما ارور خطای اطلاعات میده
  ممنون میشم کمکم کنید

  پاسخ
 24. امید شاهی
  امید شاهی گفته:

  سلام من اطلاعاتمو واستون تلگرام کردم و چک نکردین امکانش هست چک کنید

  پاسخ
 25. مریم رحمانی
  مریم رحمانی گفته:

  من نتونستم نتایج رو ببینم، به ادمین تلگرام شما پیام دادم، ممنون میشم برام چک کنید

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.