عکس لاتاری

 

تمامی متقاضیان حضور در در لاتاری گرین کارت DV2020 باید تصویری از خود و همراهان ارائه دهند. شما باید از فایل عکس دیجیتالی برای خود و همراهانتان برخوردار باشید و به صورت آنلاین و منطقه ای نیز می توانید ورود پیدا کنید.
عکس هایی که دارای نواقصی هستند از جمله پیش زمینه نامناسب، ابعاد نامطلوب و برخی دیگر، پذیرفته نمی شود و زمینه لغو ثبت نام را در پی دارد.گذشته از آن اگر تصویر موردنظر با تغییرات یا ویرایشی همراه شود، زمینه لغو ثبت نام را به دنبال خواهد داشت.

موارد مهم در عکس مناسب ثبت نام لاتاری
• متقاضیان باید برای تصویر مستقیما در برابر دوربین قرار گرفته و گوش ، چشم ها کاملا مشخص باشد. مگر آن که به دلایل مذهب هر فرد پوششی روی سر قرار گیرد. در این صورت دو چشم باید کاملا مشخص باشد. علاوه بر این عکاس باید توجه لازم در مناسب بودن تصویر داشته باشد تا چشم ها و سر به سمت دیگری قرار نگیرد.
• ارتفاع سر در عکس باید بین 50 تا 69 درصد ارتفاع کل عکس را در برگیرد. البته با توجه به الگو تصویری فوق می توانید متوجه موضوع شوید. ارتفاع چشم باید از پایین تا سطح چشم بیش از 56 تا 69 درصد ارتفاع کل عکس را شامل شود.

• در عکس ها اگر متقاضی دارای عینک، عینک آفتابی، کلاه و برخی اقلام اضافی باشد، تصویر مورد تایید نیست و رد می شود.

• در عکس ها اگر افراد پوشش سری داشته باشند، در صورتی مورد قبول است که به دلایل مذهبی قرار داده باشد و در غیر این صورت به هیچ عنوان پذیرفته نیست. بنابراین اگر کلاه یا هر اقلام اضافی سر را بپوشاند و دلیل مذهبی وجود نداشته باشد، تصویر موردنظر تایید نشده و رد خواهد شد. در صورت پوشش برای دلایل مذهبی باید صورت افراد کاملا مشخص باشد.

• عکس های ارائه شده توسط متقاضی باید 24 بیت در هر رنگ پیکسل باشد. با این حساب تصاویری که سیاه و سفید باشند مورد قبول واقع نخواهد شد. ابعاد تصاویر باید حداقل 600*600 باشد که در قالب تصویر فوق می توان مشاهده کنید. سعی کنید تصاویر بزرگی را به ثبت برسانید و کارشناسان این حوزه به دنبال تصاویری با جزئیات دقیق هستند.

• تمامی تصاویر متقاضی باید در قالب فرمت JPG یا JPEG باشد. البته اجازه داده خواهد شد تا تصاویر GIF, PNG, JPG, JPEG و BMP نیز آپلود شود. اگر تصاویر با فرمت موردبحث آپلود شود، کارشناسان آن را به قالب JPG تبدیل می کند، تا بعدها هیچ گونه مشکلی در کار نباشد.

آیا برای تصاویر لاتاری گرین کارت DV2020 ایالات متحده نیاز به کمک دارید؟
بسیاری از افراد که می خواهند در لاتاری ثبت نام کنند، تهیه تصویر مناسب ثبت نام که هیچ مشکلی نداشته و با آپلود مورد قبول واقع شود، کمی دشوار است. ما اطلاعات فوق را ارائه دادیم تا این دست از متقاضیان بتوانند جزئیات کافی در هنگام آپلود تصویر ثبت نام خود داشته باشند. ما شرایط را شرح دادیم تا اطلاعات کامل و کافی باشد و مشکلی در هنگام ثبت نام به وجود نیاید.
تصاویری که رد صلاحیت می شوند توسط نرم افزار DV-Lottery غیرقابل قوبل محسوب می شوند. بنابراین باید اطمینان حاصل کنید که تصویر شما مطابق با شرایط موردبحث است. یکی از ویژگی های مثبت آپلود تصویر برای ثبت نام لاتاری، پذیر انواع فرمت های دیجیتالی برای ثبت تصویر است و در این بین امر ثبت تصویر آسان می شود. هنگامی که تصاویر مطابق شرایط است ما آن را در فرم ثبت نام دیجیتالی تنظیم کرده تا به عنوان یکی از شرکت کنندگان لاتاری گرین کارت DV2020 محسوب شوید. پس از این مرحله فرم ثبت نام در وزارت امور خارجه ایالات متحده به ثبت می رسد و به عنوان شهروند هر منطقه ای که متولد شدید، در فهرست حضور یافته تا موعد لاتاری فرارسد.

در صورت وجود مشکلی در ساختار تصویر، طی آدرس ایمیلی که توسط متقاضی به ثبت رسید، پیامی ارسال خواهد شد تا به جایگزین کردن تصویر پرداخته و مشکلات موردنظر را برطرف نماید.
نکته: پیش از آن که تصویر را آپلود کنید، نخست ثبت نام کنید. پس از آن که قوانین ایالات متحده را پذیرفتید و هزینه های اداری را پرداخت کردید، می توانید تصویر را از طریق حساب خود یا با آدرس ایمیل ارسال کنید.
اگر پیشتر ثبت نام کرده و هزینه های اداری نیز پرداخت شد، باید 1-آدرس www.usadiversitylottery.com مراجعه کرده و در سایت ورود پیدا کنید. 2- حساب را فعال کنید. 3- اطلاعات را وارد کرده و به ارسال تصویر و اطلاعات بپردازید.

http://www.usadiversitylottery.com/photo.php

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.