ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا دوره ۲۰۱۹ که در ۲۶ مهرماه آغاز شد، بالاخره در ۱ آذر ۹۶ به پایان رسید. (۱۸ October تا  ۲۲ November)

ثبت نام های لاتاری در ابتدای دوره به جهت مشکلات سایت مرجع لاتاری کنسل شد و تمام ثبت نام های لاتاری تا آن تاریخ مجددا تکرار شد. و همه افراد می بایست مجدد ثبت نامشان انجام می شد.

این امر دلیلی شد تا این دوره تا ۱ آذر تمدید شود. برخلاف دوره گذشته که ثبت نام های لاتاری تا ۱۳ آبان ادامه داشت. (ثبت نام های پیش از ۲۶ مهر ماه معتبر نیست).

مخالفت های ترامپ نیز باعث شده بود خیلی ها به تصور نبودن و کنسل شدن لاتاری برای ایرانیان در این برنامه شرکت نکنند که در واقع اینچنین نبود و برنامه برای ایرانیان نیز تعریف شده بود و منعی نداشت.

نتیجه ثبت نام لاتاری ۲۰۱۹ سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۹۷ (۱۵ May 2018) ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران اعلام می شود. و بوسیله رسید داده شده میتوان نتیجه را چک نمود.

لذا ثبت نام کنندگان گرامی که در کارت سبز ثبت نامشان انجام شده است جهت اطلاع از نتایج ثبت نام های لاتاری در تاریخ فوق جهت آگاهی از نتایج ثبت نام می بایست اقدام نمایند.

لازم به ذکر است نتایح به مدت ۱ سال جهت مشاهده در دسترس می باشد.

جهت مشاهده نتایج لاتاری از لینک زیر استفاده نمایید:

https://dvlottery.state.gov

آموزش مشاهده نتایج لاتاری در لینک زیر:

https://www.cartesabz.net/help-dvlottery-status-check

ثبت نام لاتاری ۲۰۱۹ و قرعه کشی ویزای اقامت دائم آمریکا معروف به گرین کارت (به علت رنگ سبز این کارت ها) برنامه ای است که هر سال اجرا می شود و ۵۵۰۰۰ برنده دارد.موارد مورد نیاز این قرعه کشی اصولا بر دو پایه استوار هست.افرادی که صلاحیت شرکت در این برنامه را دارند و موارد مورد نیاز را مهیا کرده اند یک گرین کارت دریافت می کنند که اقامت برای فرد برنده و خانواده ی وی را مهیا می کند.

درخواست برای ثبت نام در لاتاری ۲۰۱۹ فقط به صورت آنلاین ممکن است.تا قبل از سال ۲۰۰۳ ثبت نام بر روی کاغذ انجام می شد و وقت بسیار زیادی می گرفت.به دستور دولتمردان آمریکا این برنامه از ۲۰۰۳ به بعد به صورت آنلاین انجام شد.

ثبت نام آنلاین لاتاری ۲۰۱۹ سه مرحله دارد و در کل حدود ۱۵ دقیقه طول می کشد.سایت این برنامه امن و تضمین شده است. مجموعه مهاجرتی کارت سبز با تیم متخصص ثبت نام شما را انجام خواهد داد و کد ثبت نام لاتاری را به شما تحویل خواهد داد

ثبت نام لاتاری 2019

ثبت نام لاتاری ۲۰۱۹

  • برای ثبت نام گرین کارت ۲۰۱۹ چکار کنیم؟
  • پس از ثبت نام گرین کارت آمریکا چه باید کرد ؟
  • چه کسانی می توانند در لاتاری ۲۰۱۹ شرکت کنند
  • آیا شما شرایط لازم برای ورود به قرعه کشی کارت سبز آمریکا(DV green card lottery 2019) را دارید؟
  • چه کشور هایی نمی تواننددر لاتاری امسال ۲۰۱۹ شرکت کنند؟
  • گرین کارت ۲۰۱۹ چیست؟
  • پس از برنده شدن لاتاری چه باید کرد؟

تمامی این سوالات را در سایت مهاجرتی کارت سبز خواهید یافت

ثبت نام لاتاری امسال ۹۶

گروه مهاجرتی کارت سبز با تیمی متخصص آماده پاسخگویی به سوالات شما همموظنان ایرانی و انجام مراحل ثبت نام به طور کامل می باشد.پس از ارسال عکس و اطلاعات و واریز مبلغ جهت ثبت نام کارشناسان ما پس از  بررسی مدارک شما و ترجمه آن و وارد نمودن در سایت ثبت نامی لاتاری ۲۰۱۹  طی ۷۲ ساعت کد ثبت نام لاتاری را به شما تحویل می دهند.

زمان شروع ثبت نام لاتاری ۲۰۱۹(۹۶) از یکشنبه، ۹ مهر ۱۳۹۶ الی پنج شنبه، ۱۱ آبان ۱۳۹۶ شروع پیش ثبت نام از اول شهریور می باشد.

 

 

شماره تلگرام جهت ثبت نام گرین کارت ۲۰۱۹: ۰۹۳۹۱۳۲۴۴۶۷ 

شماره تلفن پشتیبانی:۰۲۱۲۶۷۶۳۰۲۲