ثبت نام لاتاری ۲۰۲۰ و قرعه کشی ویزای اقامت دائم آمریکا معروف به گرین کارت (به علت رنگ سبز این کارت ها) برنامه ای است که هر سال اجرا می شود و ۵۵۰۰۰ برنده دارد.موارد مورد نیاز این قرعه کشی اصولا بر دو پایه استوار هست.افرادی که صلاحیت شرکت در این برنامه را دارند و موارد مورد نیاز را مهیا کرده اند یک گرین کارت دریافت می کنند که اقامت برای فرد برنده و خانواده ی وی را مهیا می کند.

درخواست برای ثبت نام در لاتاری ۲۰۲۰ فقط به صورت آنلاین ممکن است.تا قبل از سال ۲۰۰۳ ثبت نام بر روی کاغذ انجام می شد و وقت بسیار زیادی می گرفت.به دستور دولتمردان آمریکا این برنامه از ۲۰۰۳ به بعد به صورت آنلاین انجام شد.

ثبت نام آنلاین لاتاری ۲۰۲۰ سه مرحله دارد و در کل حدود ۱۵ دقیقه طول می کشد.سایت این برنامه امن و تضمین شده است. مجموعه مهاجرتی کارت سبز با تیم متخصص ثبت نام شما را انجام خواهد داد و کد ثبت نام لاتاری را به شما تحویل خواهد داد

  • برای ثبت نام گرین کارت ۲۰۲۰ چکار کنیم؟
  • پس از ثبت نام گرین کارت آمریکا چه باید کرد ؟
  • چه کسانی می توانند در لاتاری ۲۰۲۰ شرکت کنند
  • آیا شما شرایط لازم برای ورود به قرعه کشی کارت سبز آمریکا(DV green card lottery 2020) را دارید؟
  • چه کشور هایی نمی تواننددر لاتاری امسال ۲۰۲۰ شرکت کنند؟
  • گرین کارت ۲۰۲۰ چیست؟
  • پس از برنده شدن لاتاری چه باید کرد؟

تمامی این سوالات را در سایت مهاجرتی کارت سبز خواهید یافت

ثبت نام لاتاری امسال ۹۷

گروه مهاجرتی کارت سبز با تیمی متخصص آماده پاسخگویی به سوالات شما همموظنان ایرانی و انجام مراحل ثبت نام به طور کامل می باشد.پس از ارسال عکس و اطلاعات و واریز مبلغ جهت ثبت نام کارشناسان ما پس از  بررسی مدارک شما و ترجمه آن و وارد نمودن در سایت ثبت نامی لاتاری ۲۰۲۰  طی ۷۲ ساعت کد ثبت نام لاتاری را به شما تحویل می دهند.

ثبت نام از ۳ اکتبر ۲۰۱۸ ( ۱۱ مهرماه ۱۳۹۷ ) تا ۶ نوامبر ۲۰۱۸ (۱۵ آبان ۱۳۹۷ ) ادامه خواهد داشت

 

شماره تلگرام جهت ثبت نام گرین کارت: ۰۹۳۹۱۳۲۴۴۶۷ 

شماره تلفن پشتیبانی: ۰۲۱۲۶۷۶۳۰۲۲