آموزش ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا 2022


مراحل ثبت نام گرین کارت لاتاری آمریکا

پس از ورود به سایت کارت سبز و سامانه ثبت نام لاتاری به نشانی https://www.cartesabz.net/register/ 1-به روی یکی از دو گزینه وضعیت مجرد یا متاهل کیلک کنید در صورتی که به روی گزینه مجرد کلیک کنید یکی از سه وضعیت ازدواج نکرده ، همسر فوت شده و مطلقه را باید انتخاب کنید. و اگر به روی گزینه متاهل کلیک کردید یکی از دو گزینه همسر شهروند غیر آمریکایی و همسر شهروند آمریکایی رو انتخاب کرده و اگر فرزند دارید به روی تعداد فرزند کلیک کنید و اگر فرزند ندارید نیازی به انتخاب تعداد فرزند ندارید. 2-پس تکمیل باکس اول به روی کلید ورود مشخصات کلیک کنید. 3-در مرحله سوم اطلاعات فردی همراه با تصویر مناسب لاتاری رو در سایت وارد کنید.
4-شرایط تصویر مناسب لاتاری در بالا ذکر شده چنانچه هر سوالی در خصوص عکس مربوط به لاتاری داشتید با کارشناسان کارت سبز ارتباط برقرار کنید.
5- بخش بعدی مربوط به راه های ارتباطی است که آدرس و اطلاعات تماس مربوط به خودتان را باید در این بخش قرار دهید.
6- بعد از تکمیل اطلاعات فردی و راه های ارتباطی روی تایید اطلاعات کلیک کنید. 7- در مرحله بعد با تایید پیامکی و وارد کردن کد تایید ارسال شده به شماره همراه شما به بخش پیش فاکتور هدایت میشوید. 8- با کلیک به روی پرداخت و تکمیل ثبت نام به صفحه پرداخت هدایت میشوید
9- در انتها پس از پرداخت مبلغ ثبت نام لاتاری ثبت نام شما تکمیل میشود.
10- رسید مربوط به ثبت نام در انتهایی ترین مرحله به شما به نمایش داده میشود.