سوالات احتمالی شما


خیر هیچ تفاوتی نیست، در هر 2 روش کلیه مراحل کاری پرونده ثبت نام شما زیر نظر کارشناسان مجموعه کارت سبز به صورت اصولی انجام می شود تا شانس برنده شدن شما بالاتر برود، در نهایت پرینت رسمی ثبت نام به شما تحویل خواهد شد.

در ثبت نام های حضوری عکاسی افراد در مجموعه انجام شده و اطلاعات به صورت کتبی دریافت می شوند و همچنین مبلغ ثبت نام نیز از طریق کارتخوان پرداخت می شود.

برای ثبت نام لاتاری از طریق مجموعه کارت سبز فقط کافیست 1 بار فرم ثبت نام آنلاین را پر کنید،
در ثبت نام آنلاین از طریق لینک www.cartesabz.net/register اطلاعات تمام اعضای خانواده از شما دریافت می شود و در انتها شماره پرونده برای خانواده شما صادر شده و پیامک دریافت می نمایید. سپس مجموعه کارت سبز نسبت به تکمیل فرم و مدارک شما اقدام نموده و در نهایت فرم های خانوادگی 2 بار در سیستم اداره مهاجرت آمریکا ثبت می شود.
لذا در انتها 2 پرینت ثبت نام لاتاری با 2 کد رهگیری معتبر به تلگرام یا واتساپ شما ارسال می شود. که این موضوع به معنای ثبت نام 2 فرمه یا 2 شانسه است.

فرزندان زیر 18 سال زیر مجموعه پدر و مادر هستند و در فرم ثبت نامی آنها ثبت می شود.

فرزندان 18 تا 21 سال می توانند هم زیر مجموعه پدر و مادر باشند و هم در صورت داشتن پاسپورت معتبر ثبت نام مستقل داشته باشند.

فرزندان بالای 21 سال زیر مجموعه پدر و مادر نیستند و در صورت داشتن پاسپورت معتبر ثبت نام مستقل دارند.

نکته: در ثبت نام افراد مطلقه اگر فرزند تحت سرپرستی و حضانت باشد میتواند زیر مجموعه پدر یا مادری که حضانت ایشان را به عهده دارند باشد.

در ثبت نام لاتاری از سال 1398 (لاتاری 2021) داشتن پاسپورت معتبر الزامی شده است.

پاسپورت معتبر به معنای پاسپورتی است که تاریخ انقضای آن نگذشته باشد (تاریخ انقضا در پایین صفحه اول پاسپورت به شمسی و میلادی نوشته شده است).

نکته 1: به هیچ عنوان نمی توان با پاسپورت تاریخ گذشته در لاتاری شرکت نمود.

نکته 2: رسید درخواست یا تعویض پاسپورت قابل پذیرش نیست.

با توجه به اینکه در ثبت نام لاتاری افراد متاهل، یک نفر (خانم یا آقا) به عنوان نفر اصلی ثبت نام می شود و نفر دیگر به عنوان زیر مجموعه، برای نفر اصلی داشتن پاسپورت معتبر الزامیست. در این حالت ثبت نام شما به صورت 1 شانسه یا 1 فرمه انجام می شود.

اما در صورتیکه تمایل دارید ثبت نام شما به صورت 2 شانسه انجام شود یعنی یکبار نیز همسر شما به عنوان نفر اصلی ثبت شود، می بایست پاسپورت همسر را نیز ارسال نمایید، در چنین شرایطی باید توجه داشته باشید اگر همسر شما پاسپورت ندارد و درخواست تعویض یا صدور پاسپورت را برای همسرتان داشته اید، اگر تا پیش از پایان تاریخ ثبت نام پاسپورت ایشان را برای مجموعه کارت سبز ارسال نمایید، ثبت نام شما 2 شانسه انجام می شود، در غیر اینصورت 1 شانسه.

نکته 1: لطفاً توجه داشته باشید پاسپورت تاریخ گذشته قابل پذیرش نیست.

نکته 2: کلیه ثبت نام های متاهل که هر 2 نفر دارای پاسپورت هستند، به صورت پیشفرض توسط مجموعه کارت سبز به صورت 2 شانسه انجام می شود و نیازی به پرداخت هزینه مازاد در این خصوص نیست.

برای فرزندان زیر 18 سال در زمان ثبت نام لاتاری پاسپورت ضروری نیست، لذا پاسپورت پدر و مادر کافیست و فرزندان زیر مجموعه آنها ثبت می شوند.

نکته 1: برای ثبت نام مستقل فرزندان بالای 18 سال پاسپورت ضروری است.

نکته 2: برای ثبت نام فرزندان 18 تا 21 سال نیز اگر تمایل داشته باشند زیر مجموعه پدر و مادر باشند پاسپورت نیاز نیست.

نکته 3: برای ثبت نام فرزندان بالای 21 سال پاسپورت ضروری است و به طور کل افراد بالای 21 سال زیر مجموعه پدر و مادر محسوب نمی شوند.

از لینک های زیر می توانید اطلاعات مرتبط با پاسپورت را دریافت نمایید:

ادارات گذرنامه شهرهای ایران :

https://www.cartesabz.net/?p=17526

دفاتر پلیس +10 تهران :

https://www.cartesabz.net/?p=17529

مدارک صدور گذرنامه :

https://www.cartesabz.net/?p=17533

در هر ثبت نام لاتاری پرینت نهایی به نام نفر ثبت نام کننده اصلی صادر می شود. برای مثال در یک خانواده 4 نفره، نفر اصلی ابتدا آقا ثبت می شود و سپس همسر و فرزندان زیر 18 سال زیر مجموعه ایشان ثبت می شوند، لذا در پرینت نهایی فقط نام نفر اصلی ذکر می شود، که اگر ایشان برنده شوند، گرین کارت برای تمام اعضای آن خانواده صادر می شود.

در ثبت نام های 2 فرمه که توسط مجموعه “کارت سبز” انجام می شوند، در نهایت 2 پرینت تحویل می شود، یک بار از سمت آقا و یک بار از سمت خانم.

نکته: فرزندان در بازه سنی 18 تا 21 سال می توانند 1 پرینت ثبت نام مستقل نیز داشته باشند.

تمام حقوق شهروندی به برندگان لاتاری تعلق می گیرد، در واقع تفاوتی بین برندگان لاتاری و مردم آمریکا وجود ندارد، مواردی مانند دریافت گرین کارت، پاسپورت آمریکایی، حق کار، تحصیل و بیمه و دسترسی به نظام بهداشت و درمان برخی از آنهاست.

لازم به ذکر است مواردی مانند خانه شخصی، خودرو و درآمد به عهده خود شماست و آمریکا این موارد را به عهده نمی گیرد، اما با توجه به سطح درآمد، میتوان زندگی خوبی داشت.

تا 7 آبان 1398 مهلت ثبت نام لاتاری 2021 گرین کارت آمریکا می باشد و در این روز پذیرش متوقف و سامانه ثبت نام غیر فعال می گردد.

اگر ثبت نام نفرموده اید فقط تا این تاریخ می توانید ثبت نام خود را از طریق مجموعه “کارت سبز” انجام دهید.

همچنین متقاضیانی که قبلا ثبت نام خود را انجام داده اند، اما پاسپورت و تصویر خود را ارسال نفرموده اند، فقط تا 7 آبان فرصت دارند تا این موارد را تکمیل نمایند، در غیر اینصورت کارت سبز مسئولیتی در قبال ثبت نام ایشان ندارد (مگر موارد استثنا، که آخرین مهلت ارسال مدارک برای آنها 10 آبان می باشد).

لازم به ذکر است افرادیکه مدارک آنها تا این تاریخ تکمیل نگردد، ثبت نام آنها به سال آینده موکول می گردد.

در صورتیکه شما در زمان ثبت نام لاتاری و یا پیش از اعلام نتایج دارای فرزند شوید، و در لاتاری برنده شوید، پیش از ارسال فرم افراد برنده می بایست نام و اطلاعات فرزند جدید را به همراه اعضای دیگر خانواده به ما تحویل دهید که برای شما ثبت کنیم. بدین ترتیب فرزند جدید شما نیز واجد شرایط دریافت گرین کارت خواهد شد.

اگر شما در زمان ثبت نام متاهل هستید، در صورتیکه در لاتاری برنده شوید، اما در این مدت از همسر خود جدا شده باشید، فرم افراد برنده برای شما به صورت جداگانه ارسال می شود و مشکلی در خصوص برنده شدن شما به وجود نمی آید.

و اگر شما در زمان ثبت نام مجرد بوده اید، در صورتیکه در لاتاری برنده شوید، می توانیم فرم شما را به همراه همسرتان ارسال نماییم، بدین ترتیب هم برای شما و هم همسرتان گرین کارت صادر می شود.

همچنین لازم به ذکر است افرادی که در زمان ثبت نام عقد نموده اند می توانند به صورت متاهلی ثبت نام کنند.

اگر پاسپورت دارید بله می توانید، در غیر اینصورت جهت ثبت نام مستقل می توانید از طریق معافیت تحصیلی (درخواست از دانشگاه) اقدام به دریافت پاسپورت نمایید و سپس لاتاری ثبت نام نمایید.

لازم به ذکر است فرزندانی که در بازه سنی 18 تا 21 سال هستند می توانند زیر مجموعه خانواده خود ثبت نام نمایند و احتیاجی به پاسپورت نیست در زمان ثبت نام نیست.

اگر پاسپورت دارید بله می توانید، در غیر اینصورت جهت ثبت نام مستقل می توانید می بایست بعد از دریافت کارت پایان خدمت اقدام به دریافت پاسپورت نمایید و در لاتاری سال بعد ثبت نام نمایید.

لازم به ذکر است اگر خدمت سربازی شما به پایان رسیده اما هنوز کارت پایان خدمت دریافت ننموده اید، می توانید با برگه پایان خدمت که از طرف پادگان محل سربازی خود دریافت نموده اید، اقدام به دریافت پاسپورت نمایید. در این صورت می توانید در لاتاری سال جاری ثبت نام نمایید.

پاسپورت نه تنها برای خروج کشور اجباریست، بلکه در ثبت نام لاتاری داشتن پاسپورت معتبر الزامیست.

همچنین فرزندانی که در بازه سنی 18 تا 21 سال هستند می توانند زیر مجموعه خانواده خود ثبت نام نمایند و احتیاجی به پاسپورت نیست در زمان ثبت نام نیست.

جهت سهولت در ثبت نام لاتاری، مجموعه کارت سبز از چندین روش در خدمت شما می باشد:

روش 1) به صورت آنلاین، شما می توانید از طریق لینک https://www.cartesabz.net/register به صورت آنلاین در لاتاری گرین کارت ثبت نام نمایید.

روش 2) از طریق تلگرام و واتساپ، شما می توانید از طریق شماره تلگرام و واتساپ 09391324467 با ما در ارتباط  باشید تا کلیه مراحل از این طریق انجام شود.

روش 3) به صورت حضوری، اگر در تهران هستید با مراجعه حضوری به آدرس مجموعه کارت سبز، کلیه مراحل کاری شما توسط کارشناسان ما انجام می شود.

لازم به ذکر است، تفاوتی در مراحل فوق وجود ندارد و شما چه در تهران باشید و چه در شهرهای دیگر، به صورت غیر حضوری نیز می توانید امور خود را پیگیری نمایید. همچنین شماره تماس 02126762756 جهت ارتباط تلفنی شما با مجموعه کارت سبز در دسترس می باشد.

پس از برنده شدن در لاتاری، حدود 3 ماه تا 9 ماه بعد زمان مصاحبه شما در سفارت است (زمان مصاحبه بستگی به شماره پرونده شما یا همان کیس نامبر دارد)، پس از بررسی های اولیه و تایید شما توسط سفارت، ویزای شما صادر می شود.

لازم به ذکر است در صورت عدم ورود به خاک آمریکا در مدت 6 ماه پس از صدور ویزا، ویزای شما باطل می شود.

لاتاری یک قرعه کشی است که برای گرین کارت آمریکا انجام می شود، این قرعه کشی در اداره مهاجرت آمریکا انجام می شود. هیچ عاملی مانند مدرک تحصیلی و شغلی و غیره به برنده شدن شما در لاتاری کمک نمی کند جز شانس.

نکته مهم در لاتاری ثبت نام اصولی است، در واقع کسانیکه ثبت نامشان توسط مجموعه نامعتبری انجام شود و یا خودشان اقدام به ثبت نام کنند ، معمولاً به خاطر اشتباهات فردی و عدم پر کردن صحیح فرم و دقت در شرایط عکس و تکمیل فرم، در قرعه کشی شرکت داده نمی شوند و فرم هایشان توسط سیستم کامپیوتری به صورت خودکار پیش از قرعه کشی حذف می شود.

همچنین احتمال برنده شدن متقاضیان در لاتاری گرین کارت بسته به کشور و محل تولد آنها دارد. به طور کلی ایران بیشتر ظرفیت پذیرش را با 4500 نفر در لاتاری 2018 در کل کشورهای دنیا داراست.

برای آگاهی بیشتر از درصد شانس می توانید به وب سایت وزارت امورخارجه ایالات متحده مراجعه کنید.

آخرین آمار منتشر شده:

https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/immigrate/diversity-visa-program-entry/dv-2018-selected-entrants.html

 

بله، در ثبت نام هایی که به صورت شانسه توسط مجموعه کارت سبز انجام می شوند، همسر و فرزندان در 2 ثبت نام جداگانه زیر مجموعه سرپرست وارد می شوند، و در صورتی که خانم یا آقا برنده لاتاری شوند، گرین کارت برای تمام اعضاء ثبت نامی صادر می شود.

همچنین این موضوع شامل حال فرزندان افراد مطلقه یا همسر فوت شده که در فرم ثبت نام، قید شده اند نیز می شود.

پس از اتمام ثبت نام لاتاری، از طرف مجموعه کارت سبز پیامکی مبنی بر تکمیل ثبت نام برای شما ارسال می شود، در این پیامک شماره پرونده شما جهت پیگیری نتایج ارسال می شود، و فایل ثبت نام که شامل (کد پیگیری Confirmation Number، نام و نام خانوادگی شما، سال تولد + امضای دیجیتال) است، از طریق تلگرام یا واتساپ برای شما ارسال می شود.

شما می توانید در زمان اعلام نتایج (اردیبهشت ماه 1399) با شماره پرونده خود درخواست بررسی نتایج را از طریق وب سایت کارت سبز داشته باشید.

همچنین زمان اعلام نتایج به ثبت نام کنندگان محترم کارت سبز پیامک ارسال می گردد.

لازم به ذکر است افرادی که توسط مجموعه کارت سبز در لاتاری ثبت نام نموده اند، در صورت برنده شدن مشاوره رایگان بعد از لاتاری را توسط مجموعه کارت سبز دریافت می نمایند و جهت امور بعدی تا دریافت ویزا همراه ایشان خواهیم بود.

تحریم های دولت آمریکا ارتباطی با قوانین اداره مهاجرت آمریکا ندارد، لاتاری برای کشور ایران وجود دارد و مشکلی در خصوص ثبت نام نیست.

بله، مجموعه “کارت سبز” پذیرش کلیه امور ثبت نام لاتاری ایرانیان خارج کشور را می پذیرد. همچنین اتباع کشورهای دیگر نیز می توانند امور ثبت نام خود را به مجموعه “کارت سبز” بسپارند.

نکته 1: داشتن پاسپورت ضروری است، اگر پاسپورت غیر ایرانی نیز دارید قابل پذیرش است.

نکته 2: افراد خارج از کشور نباید لزوماً از کشور محل سکونت فعلی خود درخواست نمایند.

نکته 3: جهت افزایش شانس در زمان ثبت نام، سهمیه ایرانیان خارج از کشور را از سهمیه ایران تعیین می کنیم.

ثبت نام لاتاری توسط مجموعه کارت سبز برای اتباع نیز انجام می شود، شرط لازم برای ثبت نام اتباع داشتن پاسپورت معتبر است، اگر پاسپورت ندارید از طریق سفارت یا ادارات گذرنامه اقدام نمایید.

لازم به ذکر است کارت اقامت، کارت موقت کار مهاجرین و کارت آمایش مورد پذیرش نیست.

مهلت ثبت نام لاتاری گرین کارت 2021 آمریکا تا 14 آبان 1398 است، لذا می بایست اطلاعات فردی، پاسپورت و عکس خود را حداقل 1 هفته زودتر از این تاریخ برای مجموعه کارت سبز ارسال نمایید.

همچنین اگر اطلاعات فردی را ارسال نموده و مبلغ را واریز فرموده اید، اما عکس و پاسپورت باقی مانده، لطفاً هر چه سریعتر اقدام فرمایید.

هر سوالی در این خصوص را با ما در میان بگذارید

نتایج قرعه کشی گرین کارت آمریکا هر ساله در اواسط اردیبهشت ماه مشخص می شود، اگر شما در قرعه کشی برنده شوید، کارشناسان کارت سبز امور برندگان لاتاری را آغاز می نمایند تا امور مهاجرت شما به آمریکا و دریافت گرین کارت و حق شهروندی آمریکا صورت پذیرد.

این امور شامل:

مشاوره برندگان
پر نمودن فرم های برندگان
کمک در تکمیل مدارک
ترجمه اطلاعات
راهنمایی مصاحبه سفارت
و سایر امور تا دریافت ویزای آمریکا

با حذف سهمیه کشور بنگلادش و اختصاص سهم این کشور به ایران، سهم ایران بیشتر از گذشته شده است و در حال حاضر ایران با 4500 سهمیه دارای بیشترین سهمیه گرین کارت در بین کشورهای دنیاست.

همچنین با توجه به قوانین جدید پاسپورت معتبر، درصد بسیار زیادی از ثبت نام ها ریزش دارد و این به نفع ثبت نام کنندگان امسال است.

و در نهایت با توجه به اینکه ثبت نام شما به صورت اصولی زیر نظر وکلای مهاجرت مجموعه “کارت سبز” انجام می شود، این موضوع باعث افزایش شانس برنده شدن شما می شود.

با توجه به همزمانی مراسم اربعین 98 با ثبت نام لاتاری ، بسیاری از هموطنان برگه تردد اربعین را برای ورود به کشور عراق دریافت نموده اند، که در این خصوص می بایست اعلام نمود که این برگه جایگزین پاسپورت نمی باشد و حتماً می بایست از ادارات گذرنامه شهر خود، “درخواست صدور گذرنامه” داشته باشید، لازم به ذکر است دفاتر پلیس +10 نیز ممکن است به علت درخواست های زیاد اربعین تا زمان اتمام مراسم اربعین درخواست های صدور گذرنامه را نپذیرند، که شما می توانید جهت صدور زودتر گذرنامه خود از “ادارات گذرنامه” شهر خود اقدام نمایید. و همینطور پس از روز اربعین نیز می توانید از دفاتر پلیس +10 نیز درخواست صدور پاسپورت داشته باشید. پاسپورت ها به طور میانگین بین 3 تا 5 روز صادر می شوند.

لازم به ذکر است برخی از افراد و موسسات سود جو ، به خاطر منافع خود از بیان این موضوع به متقاضیان لاتاری خودداری می کنند ، که باعث از بین رفتن هزینه، زمان و شانس افراد جهت شرکت در قرعه کشی گرین کارت می شوند.

اگر در حین ثبت نام ، اطلاعاتی نظیر مشخصات فردی ، عکس ، پاسپورت را ناقص ارسال نموده اید یا قصد ویرایش آن ها را دارید ، این موضوع را سریعاً به اطلاع ما برسانید.

لازم به ذکر است در چنین شرایطی نیاز به ثبت نام مجدد نیست، و کافیست از طریق شماره تلگرام یا واتساپ موارد اصلاحی را برای ما ارسال نمایید.

لطفاً کلیه اطلاعات را در مراحل ثبت نام لاتاری به زبان فارسی وارد نمایید، تا بررسی مشخصات شما توسط کارشناسان کارت سبز به درستی صورت گرفته و در ادامه ترجمه اطلاعات شما به صورت صحیح انجام شود و در نهایت تمام مراحل پرونده شما به صورت اصولی تکمیل و به زبان انگلیسی در اداره مهاجرت وزارت امور خارجه آمریکا ثبت می شود. این موضوع شانس برنده شدن شما را بالا می برد.

هیچ محدودیت سنی برای ثبت لاتاری گرین کارت آمریکا وجود ندارد، تنها نکته در این موضوع افراد زیر 18 سال هستند که می بایست زیر مجموعه خانواده ثبت نام شوند. همچنین افراد در محدوده سن 18 تا 21 سال می توانند هم ثبت نام با خانواده داشته باشند و همزمان ثبت نام مستقل – و افراد بالای 21 سال ثبت نام مستقل می شوند.

فقط در صورتی اطلاعات فردی شما به دست ما می رسد که پرداخت آنلاین خود را انجام داده باشید، پس از آن کارشناسان ما پرونده شما را بررسی و تکمیل می کنند.

در غیر اینصورت فرم اطلاعات فردی شما و خانواده بدست ما نمی رسد.

لازم به ذکر است در صورتیکه امکان پرداخت آنلاین ندارید از طریق شماره تلگرام یا واتساپ 09391324467 فیش پرداخت کارت به کارت خود را ارسال نمایید.

برای تهیه عکس می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید تا شرایط عکس استاندارد لاتاری خدمت شما ارسال گردد.

نکته 1: این عکس را می توانید در منزل طبق راهنمایی ما، با موبایل خود تهیه نموده و برای ما ارسال نمایید.

نکته 2: عکس را می توانید در شهر خود، داخل عکاسی تهیه نمایید.

نکته 3: اگر تهران ساکن هستید، برای تهیه عکس مخصوص لاتاری با هماهنگی قبلی به دفتر کارت سبز مراجعه نمایید.

لازم به ذکر است عکس های قدیمی شما پذیرفته نمی شوند (چه عکس های لاتاری سال گذشته و چه عکس های پاسپورتی و پرسنلی)

خیر ، نیازی به داشتن مدارک زبان نظیر IELTS برای ثبت نام لاتاری نیست و اینکه در صورت برنده شدن در سفارت های آمریکا آفیسر فارسی زبان وجود دارد.

ثبت نام لاتاری توسط مجموعه “کارت سبز” برای کلیه متقاضیان به صورت دو شانسه یا دو فرمه انجام می شود، به این صورت که برای افراد متاهلی که هم خانم و هم آقا دارای پاسپورت معتبر هستند، ثبت نام جداگانه انجام می شود، بدین ترتیب در صورت برنده شدن هر یک از آنها، برای هر 2 نفر “گرین کارت آمریکا” صادر می شود.

لازم به ذکر است هزینه ای از این بابت به ثبت نام شما اضافه نمی شود.

سهمیه شما سوخت می شود، لاتاری قابل انتقال نیست و همچنین قابلیت تمدید یا استفاده در زمان دیگر را ندارد.

با انتخاب ترامپ به عنوان ریاست جمهور ایالات متحده آمریکا بسیاری تصور داشتند که لاتاری برای ایرانی‌ها حذف خواهد شد؛ اما این اتفاق صورت نگرفت و با توجه به حذف سهمیه کشور بنگلادش و اختصاص سهم این کشور به ایران، سهم ایران بیشتر از گذشته هم شد. این موضوع نشان‌دهنده این است که لاتاری به راحتی قابل حذف شدن نیست و قدرت قانون در آمریکا از رئیس جمهور هم بیشتر است!

همچنین قانون ممنوعیت صدور ویزا برای کشورهای مسلمان (درخواست کنندگان غیر لاتاری) نیز در مهر ماه سال 1397 حذف شد، و همچنین در اواخر شهریور ماه 1398 طرح مورد تایید مجلس سنای ایالات متحده آمریکا قرار گرفت.

اسم ایران امسال در لاتاری 98 (گرین کارت 2021) نیر وجود دارد. دارندگان گرین کارت مانند شهروندان آمریکا هستند و فرقی نمی کند متولد چه کشوری باشند.

  • کشورهای غیر مجاز در لینک زیر (انتهای سایت Natives of the following countries were not eligible to participate)

منبع 1: https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/immigrate/diversity-visa-program-entry/dv-2018-selected-entrants.html

منبع 2: https://www.green-card-dv-lottery.com/requirements/

طرف شما مجموعه معتبری است که ویژه ثبت نام ایرانیان در لاتاری گرین کارت آمریکا می باشد، برای اطمینان بیشتر میتوانید با تلفن ثابت ما نیز تماس داشته باشید یا به صورت حضوری به مجموعه ما واقع در سعادت آباد تهران مراجعه نمایید ، ثبت نام و بررسی پرونده توسط کارشناسان لاتاری و وکلای مهاجرت با 10 سال سابقه صورت می گیرد.

اطلاعات تماس با کارت سبز و تاییدیه های مرتبط در پایین صفحه اصلی وب سایت قابل مشاهده است.

همچنین پس از پایان ثبت نام، پرینت رسمی ثبت نام + کد رهگیری اداره مهاجرت آمریکا خدمتتان ارسال شده و در ادامه مسیر تا اعلام نتایج و مشاوره افراد برنده تا دریافت ویزای آمریکا همراه خواهیم بود.

ثبت نام لاتاری توسط کارشناسان دفتر امور مهاجرتی کارت سبز به صورت اصولی و مطمئن انجام می گیرد تا شانس برنده شدن افراد بیشتر شود.

ثبت نام شما به صورت اصولی توسط مجموعه “کارت سبز” انجام می شود، تا شانس برنده شدن شما بیشتر شود.

مراحل کاری پرونده شما :

1- مشاوره و راهنمایی دقیق لاتاری آمریکا

2- ثبت نام و دریافت اطلاعات فردی به صورت آنلاین و حضوری

3- بررسی و ترجمه صحیح اطلاعات به زبان انگلیسی توسط کارشناس لاتاری

4- رفع ایراد و تکمیل فرم توسط وکیل مهاجرت

5- عکاسی حضوری و آموزش گرفتن عکس در منزل + ویرایش توسط ما

6- ثبت نام و اخد پرینت رسمی به همراه کد رهگیری معتبر

7- پیگیری نتایج، مشاوره برندگان لاتاری تا دریافت ویزا و گرین کارت

نکته: سالانه تعداد بسیار زیادی از فرم های لاتاری صرفاً به علت ایرادات مختلف در روند ثبت نام از شرکت در قرعه کشی لاتاری حذف می شوند، که این موضوع به علت عدم آگاهی دقیق افراد و مجموعه های بدون تجربه است.

✅ ثبت نام غیر حضوری
📃 به ازای هر شخص بالای 18 سال : 90 هزار تومان
📃 به ازای هر شخص زیر 18 سال : 45 هزار تومان

✅ هزینه ثبت نام حضوری + عکاسی
📃 به ازای هر شخص بالای 18 سال : 120 هزار تومان
📃 به ازای هر شخص زیر 18 سال : 75 هزار تومان

لازم به ذکر است کلیه ثبت نام های افراد متاهل توسط مجموعه “کارت سبز” به صورت دو شانسه یا دو فرمه انجام می شود، تا شانس شما برای برنده شدن بیشتر شود، و هزینه ای از این بابت به ثبت نام شما اضافه نمی شود.

برای ثبت نام لاتاری فقط کافیست موارد زیر برای ما ارسال شوند:

1- مشخصات فردی
2- هزینه ثبت نام
3- عکس مخصوص لاتاری
4- پاسپورت دارای تاریخ معتبر

نکته 1: داشتن مدرک تحصیلی حداقل دیپلم و یا حداقل 2 سال سابقه کار در 5 سال اخیر اجباریست (این مورد برای محصل ها و فرزندان زیر 18 سال نیاز نیست).

نکته 2: لازم به ذکر است مدارک دانشگاهی بالا، شغلی و … در روند ثبت نام تاثیری ندارند و ثبت نمی شوند و برنده شدن در گرین کارت کاملاً قرعه کشی است، که در اداره مهاجرت آمریکا انجام می شود.

– حق سکونت در کشور آمریکا
– شهروندی آمریکا (سیتیزن شیپ)
– دریافت پاسپورت آمریکایی
– امکان سفر به تمام کشورهای دنیا بدون ویزا
– حق کار و تحصیل در آمریکا
– امکان بیمه
– نوزادان شما هم شهروند آمریکا محسوب می شوند
– دسترسی به نظام آموزش عالی ایالات متحده
– امکان یافتن مشاغل فدرال
– دسترسی به نظام بهداشت و درمان
– آوردن آسان‌تر اعضای خانواده

فرد صاحب گرین کارت اگرچه که یک شخص خارجی محسوب می شود و آمریکایی نیست ولی می تواند در آمریکا زندگی کند (live permanently) و تحت حمایت قوانین آمریکا و دولت آمریکا قرار دارد. دارنده‌ی گرین کارت می تواند بعد از کسب مجوز های مربوط در آمریکا مشغول به کارشده و شغل خصوصی یا دولتی داشته باشد. دارنده ‌ی گرین کارت می تواند همسر یا بچه های زیر 21 سال خودرابه همراه خود به آمریکا بیاورد و همچنین دارندگان گرین کارت می توانند برای سیتینزن شیپ شدن اقدام کنند (بطور معمول بعد از گذشت 5 سال). در ضمن دارندگان گرین کارت از مزایای داشتن شماره ملی برخودار می شوند، این موضوع برای افرادی که پیش از بازنشستگی دارای 10 سال سابقه کار در امریکا باشند به همراه برخورداری از مزایای بازنشستگی خواهد بود.

بر اساس قوانین، دارندگان کارت سبز اجازه دارند به طور دائمی در آمریکا سکونت داشته باشند و از حق کار در این کشور نیز برخوردار بوده. کارت سبز یا (گرین کارت) را می‌توان از راه های گوناگون کسب کرد. گرین کارت آمریکا در واقع اجازه اقامت دائم، کار، تحصیل، زندگی و مسافرت به آمریکا بدون استفاده از سایر مزیت‌های شهروندی آمریکا، نظیر حق رأی می‌باشد. دریافت این کارت از طریق کانال‌های خانوادگی، پناهندگی، شغلی و قرعه‌کشی امکان‌پذیر است. یکی دیگر از راه‌های دریافت کارت سبز اثبات برجستگی علمی یا ورزشی، مثلاً از طریق داشتن رکوردهای بین‌المللی است.
با داشتن گرین کارت شما اجازه اقامت دائم در آمریکا رو خواهید داشت و برای ورود به آمریکا احتیاجی به ویزا ندارید. بسیاری از قوانین محدود کننده مثل نیاز بهexport license که شامل حال ایرانی‌ها هم میشود به دارنده گرین کارت اعمال نمی شود. برای کار کردن در آمریکا نیاز به تغییر نوع ویزا و … نخواهید داشت.
خیلی از مواردی که در بالا گفته شد جزو مزایای گرین کارت نسبت به ویزای دانشجویی است. با ویزای دانشجویی از ایران شما فقط یک بار می‌توانید وارد آمریکا شوید و اگر بعد از ورود خارج شوید باید دوباره ویزا گرفته شود (البته این قانون در حال تغییر میباشد). با گرین کارت این مشکلات رو نخواهید داشت. با ویزای دانشجویی در آمریکا نمی‌توانید کار کنید و یا تنها اجازه کار پاره وقت دارید. با گرین کارت می‌توانیدهم مشغول تحصیل و یا کار شوید. با ویزای دانشجویی شما دانشجوی خارجی محسوب می‌شوید و در بسیاری از دانشگاه‌ها باید شهریه به مراتب بیشتری نسبت به دانشجویان آمریکایی بپردازید. با گرین کارت بعد از یک سال شما دانشجوی بومی محسوب می‌شوید و شهریه آمریکایی‌ها را می‌پردازید.

به بیان ساده لاتاری، یک سازوکار قرعه‌کشی برای دادن ویزای اقامت و گرین کارت کشور آمریکا به متقاضیان است، با برنده شدن در این قرعه‌کشی، شما می‌توانید پاسپورت و اجازه اقامت کشور آمریکا را به دست آورید. این موضوع می‌تواند تأثیر زیادی در سفرهای شما به اقصی نقاط دنیا داشته باشد و در روابط تجاری و بین المللی نیز به شما کمک کند. علاوه بر این، امکان اقامت در کشوری مانند آمریکا، خود فرصت و شانس بزرگی است!