مسئولیت اجتماعی کارت سبز

مجموعه کارت سبز از طریق وکلای مجوز دار از کانون وکلا ، خدمات مشاوره اقامتی از راه های مختلف نظیر تحصیل ، کار ،  لاتاری کشور های مختلف را انجام میدهد که شامل ثبت نام لاتاری نیز میباشد

مجموعه کارت سبز به هیچ عنوان ترویج فرهنگ مهاجرت و لاتاری انجام نمیدهد و صرفا واسطی بین متقاضی و وکلا می باشد.

 

قانون قرعه کشی

اگر برای ثبت نام لاتاری شرکت نموده اید، می بایست اطلاع داشته باشید که این یک قرعه کشی است و لذا ممکن است شما در قرعه کشی برنده نشوید و این به معنای دریافت گرین کارت نمی باشد. قرعه کشی هر سال برگزار می شود.

 

احراز هویت

جهت هر گونه مکاتبه و هر نوع درخواستی، می بایست فقط از طریق شماره موبایلی که با آن ثبت نام شده اقدام گردد. لذا درخواست های تلفنی، تلگرامی و واتساپی که با شماره یا آیدی دیگری باشند ترتیب اثر داده نمی شوند.

 

ایراد در پرونده

در صورتیکه شخص متقاضی ثبت نام، در هنگام ارائه مدارک ثبت نامی، مواردی از جمله وضعیت تاهل، فرزندان و تحصیلات خود را سهواً یا عمداً اشتباه اعلام نماید، مسئولیت پرونده ایشان به عهده خود فرد می باشد.

 

مشکلات خانوادگی در ثبت نام

افرادی که مشکلات خانوادگی دارند و ممکن است در روند ثبت نام ایشان لطمه وارد شود، هر گونه مسئله ای در این خصوص متوجه مجموعه کارت سبز نمی باشد.

 

مشکلات ثبت نام اقوام و دوستان

به هیچ عنوان ثبت نام برای اقوام و دوستان مورد پذیرش نیست، و هر شخص می بایست خود شخصاً برای خود و یا خانواده خویش اقدام نماید. لذا مجموعه کارت سبز از پذیرش ثبت نام اقوام و دوستان شما که ممکن است تمایل به ثبت نام نداشته باشند جلوگیری به عمل می آورد، و اگر شخصی بدون کسب اجازه با هویت و اطلاعات ایشان اقدام به ثبت نام نماید، به هیچ عنوان مجموعه کارت سبز مسئولیتی در این خصوص نمی پذیرد و مبلغ ایشان بازگشت داده نمی شود.

 

شرایط بروز خطا

در صورتیکه هر گونه خطا در روند ثبت نام پیش بیاید ، از جمله خطاهای سیستمی، شلوغی وب سایت ، خطا هنگام ورود داده ، خطای انسانی ، خطای کارمندان کارت سبز ، خطای متقاضی در ورود اطلاعات و هر مشکلی که از طرف پورتال اداره مهاجرت باشد ، هیچگونه مسئولیتی به عهده مجموعه کارت سبز نمی باشد و در صورت عدم انجام ثبت نام ، ثبت نام یا اطلاعات ناقص یا ثبت نام چند باره ، مجموعه کارت سبز مبلغ شما را به صورت کامل باز میگرداند و متقاضی حق هیچگونه اعتراض و دعاوی حقوقی را ندارد.

 

برندگان لاتاری

کسانی که برنده لاتاری می شوند، می بایست مدارک، الزمات و قوانین سفارت توجه داشته باشند و همه امور خود را به درستی و در سریعترین زمان انجام دهند تا پرونده ایشان در جریان باشد و بررسی گردد. لذا باید توجه داشت که آفیسر سفارت ممکن است به علت هر گونه کوتاهی شما و یا ایراد و ابهام در پرونده شما، از تایید شما در مرحله مصاحبه جلوگیری نماید.

 

مبلغ خدمات دریافتی

مبلغ خدمات دریافتی کارت سبز شامل (مشاوره اولیه، بررسی و تکمیل اطلاعات فردی، ترجمه صحیح اطلاعات فردی به زبان انگلیسی، رفع نواقص و تکمیل مدارک، ویرایش و روتوش عکس، دریافت و تحویل کد رهگیری معتبر، بررسی نتیجه، مشاوره برندگان لاتاری و همچنین سرویس پیامکی می باشد)، لذا شخصی که توانایی انجام امور را نداشته یا مایل است امور ایشان به صورت اصولی توسط مجموعه کارت سبز انجام شود، می تواند با هزینه معقول این خدمات را به ما بسپارد.

 

شرایط بازگشت مبلغ ثبت نام

در صورتیکه شخص متقاضی به هر علت شخصی پس از پرداخت مبلغ هر نوع خدمات در سایت کارت سبز قصد انصراف داشته باشد، عودت و بازگشت مبلغ خدمات با کسر 30% از هزینه امکانپذیر می باشد. بدین ترتیب پس از برگشت الباقی مبلغ، این مجموعه مسئولیتی در خصوص خدمات درخواستی شخص ندارد. این قانون در موارد خاص که کل مبلغ نیز بازگشت داده شود صادق است. لازم به ذکر است در صورتی که فرآیند کاری متقاضی انجام شده باشد به علت انجام شدن کار و تکمیل فرایند سفارش به هیچ عنوان امکان عودت وجه وجود ندارد.

 

شرایط تاخیر در رساندن مدارک و اطلاعات

در صورتیکه مدارک ثبت نام اعم از اطلاعات فردی کامل اشخاص و اعضای خانواده ها ، عکس استاندارد لاتاری و پاسپورت معتبر تا قبل از هفته آخر ثبت نام برای مجموعه کارت سبز ارسال نشود، با توجه به کند شدن و شلوغی سیستم اداره مهاجرت، در صورت امکان ثبت نام انجام می شود و در غیر اینصورت ثبت نام این گروه از متقاضیان به دوره بعد موکول می شود.

 

ثبت نام دو فرمه

کلیه درخواست های ثبت نام لاتاری متاهلین توسط مجموعه کارت سبز به صورت 2 فرمه یا 2 شانسه انجام می شود و هزینه ای از این بابت دریافت نمی شود. لذا در صورت عدم ارسال پاسپورت، عکس یا مشخصات همسر در وقت مقرر، ثبت نام به صورت 1 فرمه انجام می شود و هزینه ای جهت عدم ثبت نام ایشان عودت نمی شود.

 

انجام ثبت نام لاتاری

چنانچه شخصی به دلایل مختلف توانایی ثبت نام لاتاری و استعلام نتایج را ندارد، کلیه مراحل ثبت نام اعم از (ویرایش عکس، ترجمه، بررسی اطلاعات و پاسپورت و ثبت نام) با اخذ هزینه معقول توسط کارشناسان ما به صورت دقیق و اصولی انجام می شود. لذا قابل ذکر است که ثبت نامی هایی که توسط مجموعه یا شخصی غیر کارت سبز انجام شوند، ارتباطی با مجموعه کارت سبز ندارند.

 

حفظ حریم شخصی

شماره موبایلی که روند ثبت نام وارد می شود، جهت ارسال پیامک های تایید هویت، یادآوری نقص اطلاعات و واریزی مبلغ، و همچنین تاییدیه ثبت نام یا لغو ثبت نام، و پیامک های مهاجرتی مرتبط می باشد و هیچگونه استفاده دیگری نمی شود.

همچنین اطلاعات فردی، عکس و پاسپورت شما ، پس از اتمام مراحل ثبت نام از مجموعه کارت سبز حذف می شوند.

 

پناهندگی و مهاجرت غیر قانونی

مجموعه کارت سبز کیس های پناهندگی و مهاجرت غیر قانونی را نمی پذیرد.

 

قوانین و مقررات فوق ممکن است هر زمان با توجه به قوانین مقررات ادارات مهاجرت تغییر نماید، لذا متقاضیان محترم می بایست در مشاهده این صفحه در زمان ثبت نام و پس از ثبت نام اقدام نمایند.